Nejlepší fotbalové dárky pro všechny

fotbalové dárky

Náš e-shop nabízí desítky produktů pro každou věkovou kategorii. Vybere si každý. Mezi „nejzakladenější“ fotbalové dárky, které u nás najdete jsou námi potiskovaná trička, mikiny, šálky, rouška – kolekce PITČ. Také si u nás můžete zakoupit osušky, deky, kšiltovky, zimní čepice a rukavice, ložní oblečení, pytle, batohy, přívěsky, klíčenky a mnoho jiného. Nejmenší fotbalové fanoušky potěší dětské sady ty nejlepší fotbalisty - Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar, Robert Lewandowski a dalších.

Dětské sady dresů

Dětské sady dresů patří na našem e-shopu jednoznačně k nejprodávanějším produktům. Každý malý fanoušek fotbalu chce být oblečen jako jejich idoly. Na výběr máme ty nejlepší fotbalisty na světě.

Sportovní sady Slovensko pro děti a dospělé

Většina našich zákazníků jsou fanoušci slovenské fotbalové reprezentace a proto mezi často objednávané fotbalové dárky patří i sportovní sady Slovensko.

Dárková poukázka

Mezi nejoblíbenější fotbalové dárky patří určitě také dárková poukázka, kterou podarujete svým nejbližším a ti si už vyberou produkty, které se jim nejvíce líbí. Na našem e-shopu máme poukázky v hodnotách 100, 70, 50, 30 a 20 eur – navíc ve zvýhodněných cenách.

Kolekce PITČ

Kolekce PITČ je u nás oblíbenou kategorií. Trička s krátkým a dlouhým rukávem, mikiny, rouška, hrníčky pro děti, muže a ženy. Produkty mají jedinečný design a jsou přímo potlačovány u nás. K těmto produktům máte možnost si doobjednat speciální dárkové balení. Jak vyrábíme tyto produkty? Podívejte se na naše video.

Klubové a národní motivy

Triko Messi Barcelona #10

15,99  - 16,99 
26,99  - 31,99 

Povinná zimní výbava

Jelikož je každým dnem chladnější a co chvíli přijdou mrazy a sníh, tak si na v našem e-shopu můžete zakoupit i povinnou zimní výbavu, která obsahuje - čepici, rukavice, šál. Pro ty, kteří se zahřívají jinak, máme také placatku a pohárky. ????

 

Přidej komentář

Pavel {lastname} z Hronského Beňadika si právě zakoupil tento produkt
Juraj Turček z Trenčína si právě zakoupil tento produkt
Adam Klačko z Mýtných Ludán si právě zakoupil tento produkt
Vlastimil Březina z Hronského Beňadika si právě zakoupil tento produkt