Nejlepší fotbalové dárky pro všechny

fotbalové dárky

Náš e-shop nabízí desítky produktů pro každou věkovou kategorii. Vybere si každý. Mezi „nejzakladenější“ fotbalové dárky, které u nás najdete jsou námi potiskovaná trička, mikiny, šálky, rouška – kolekce PITČ. Také si u nás můžete zakoupit osušky, deky, kšiltovky, zimní čepice a rukavice, ložní oblečení, pytle, batohy, přívěsky, klíčenky a mnoho jiného. Nejmenší fotbalové fanoušky potěší dětské sady ty nejlepší fotbalisty - Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar, Robert Lewandowski a dalších.

Dětské sady dresů

Dětské sady dresů patří na našem e-shopu jednoznačně k nejprodávanějším produktům. Každý malý fanoušek fotbalu chce být oblečen jako jejich idoly. Na výběr máme ty nejlepší fotbalisty na světě.

Sportovní sady Slovensko pro děti a dospělé

Většina našich zákazníků jsou fanoušci slovenské fotbalové reprezentace a proto mezi často objednávané fotbalové dárky patří i sportovní sady Slovensko.

Dárková poukázka

Mezi nejoblíbenější fotbalové dárky patří určitě také dárková poukázka, kterou podarujete svým nejbližším a ti si už vyberou produkty, které se jim nejvíce líbí. Na našem e-shopu máme poukázky v hodnotách 100, 70, 50, 30 a 20 eur – navíc ve zvýhodněných cenách.

SUPER CENA

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz 100 Eur

95,00 
SUPER CENA

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz 70 Eur

66,00 
SUPER CENA

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz 50 Eur

47,00 
SUPER CENA

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz 30 Eur

28,00 
SUPER CENA

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz 20 Eur

19,00 

Kolekce PITČ

Kolekce PITČ je u nás oblíbenou kategorií. Trička s krátkým a dlouhým rukávem, mikiny, rouška, hrníčky pro děti, muže a ženy. Produkty mají jedinečný design a jsou přímo potlačovány u nás. K těmto produktům máte možnost si doobjednat speciální dárkové balení. Jak vyrábíme tyto produkty? Podívejte se na naše video.

Povinná zimní výbava

Jelikož je každým dnem chladnější a co chvíli přijdou mrazy a sníh, tak si na v našem e-shopu můžete zakoupit i povinnou zimní výbavu, která obsahuje - čepici, rukavice, šál. Pro ty, kteří se zahřívají jinak, máme také placatku a pohárky. ????

 

Přidej komentář

Milan Duška z Revúcej si právě zakoupil tento produkt
Roland Moravec z Brna si právě zakoupil tento produkt
Šimon Turček z Nových Zámků si právě zakoupil tento produkt
Milan Šafránek z Prešova si právě zakoupil tento produkt