O ZnačkE 

Streetwearové oblečení značky [PITČ] je určeno fotbalovým fanouškům a fanynkám, kteří chtějí ukázat vlastní identitu a lásku k fotbalu. Název je odvozen od anglického slova „pitch“, což znamená v překladu hřiště. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a potištěny špičkovou technologií a proto se vyznačují dlouhou životností. Originální tématické designy zachycující fotbalové momenty a události si navrhujeme sami.
Přidejte se k nám a pošlete nám váš vysněný design na info@futbalovedarceky.sk. Pokud se Váš design stane bestsellerem, odměníme vás…

Oblečení s PEČETÍ KVALITY

oeko certifikatVšechny naše trička a mikiny mají certifikát Oeko-Tex Standard 100, který je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží, vyrobený pouze ze zdravotně vyhovujících materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě testuje podle standardizovaných kritérií, která limitují používání nebezpečných chemikálií při jejich výrobě.

VZORKOVNICE BAREV

V závislosti na osvícení při focení se může barva triček a mikin na modelech mírně odlišovat od skutečných barev oblečení. Níže naleznete skutečné odstíny oblečení značky [PITČ].

vzorník

Péče o textil [PITČ]

Chceme aby vám naše výrobky dělaly radost co nejdéle a proto je při jejich čištění třeba dodržovat následující instrukce